Lyžiarska prilba BOLLÉ ATMOS MIPS black matte 55-59cm

Lyžiarska prilba BOLLÉ ATMOS MIPS black matte 55-59cm je najľahší špičkový model Bollé vďaka svojej in-mold konštrukcii. Aktívny ventilačný systém s 8 vetracími otvormi, spolu s vetracími...celý popis
  • Cena:
  • 169.99€
  • 135.99€ s DPH


  • Výrobca: Bollé
  • Kód produktu: BH148004
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Lyžiarska prilba BOLLÉ ATMOS MIPS black matte 55-59cm je najľahší špičkový model Bollé vďaka svojej in-mold konštrukcii. Aktívny ventilačný systém s 8 vetracími otvormi, spolu s vetracími otvormi okuliarov a kanálikmi na odsávanie vzduchu pod škrupinou, robia z ATMOS MIPS® mimoriadne dobre vetranú prilbu. Tento model je tiež vybavený MIPS® a progresívnou technológiou EPS pre zaistenie maximálnej úrovne bezpečnosti. Systém click-to fit zaručuje dokonalé prispôsobenie, zatiaľ čo mäkká fleecová podšívka a 3D náušníky poskytujú výnimočné pohodlie.

 

NASTAVITEĽNÁ VENTILÁCIA

    Nastaviteľný ventilačný systém sa ľahko používa a umožňuje vám kontrolovať množstvo vzduchu prichádzajúceho do vašej prilby. Kanály pod škrupinou môžu byť jemne vyladené tak, aby vám poskytli presné množstvo vetrania, ktoré potrebujete pre maximálny komfort.

 

SYSTÉM CLICK-TO-FIT

    Systém Click-To-Fit™ vám umožňuje ľahko a rýchlo doladiť prispôsobenie strihu. Pogumované nastavovacie koliesko vám umožní utiahnuť alebo uvoľniť prilbu bez námahy, dokonca aj s nasadenými rukavicami.

 

MIPS® SAFETY SYSTEM

    Bezpečnostný systém Mips® je vrstva s nízkym trením vo vnútri prilby. Vo všeobecnosti sa nachádza medzi vypchávkou a ochrannou vrstvou z peny EPS a umožňuje viacsmerný pohyb 10 - 15 mm pri určitých nárazoch pod uhlom, ktoré majú pomôcť znížiť rotačnú silu na hlavu. Je navrhnutý tak, aby bezchybne spolupracoval s dizajnom prilby bez kompromisov v oblasti pohodlia, vetrania alebo prispôsobenia. Existujú rôzne systémy Mips®, ale všetky pozostávajú z vrstvy s nízkym trením medzi prilbou a hlavou, ktorá poskytuje extra ochranu vášmu mozgu, takže sa môžete bezstarostne sústrediť na svoju aktivitu.

 

Technológie

  •     3D náušníky
  •     Odnímateľná a umývateľná podšívka
  •     Odnímateľné náušníky

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie