Slnečné okuliare SKY PRO SUNGLASSES UNISEX

  • Cena:
  • 250.00€
  • 225.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000049915
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Slnečné okuliare DYNAFIT Sky Pro Sunglasses Unisex sú ľadovcové a vysokohorské slnečné okuliare s adaptívnymi šošovkami. Úplná ochrana pri použití na ľadovcoch alebo vo vysokohorskom prostredí vďaka samonastaviteľnému fotochromatickému sklu šošovky. 


Tieto šošovky sa v priebehu niekoľkých sekúnd prispôsobia svetelným podmienkam. Navyše ponúkajú odnímateľné bočné štíty a podložky na čelo, ktoré zaručujú videnie bez potu. Popis Slnečné okuliare Sky Pro s adaptívnymi šošovkami majú celé rámy a bočné štíty, plus chránič na obočie a sú vašou prvou voľbou na ľadovcové a vysokohorské túry.


Spoľahlivá úplná ochrana, jasné videnie a ležérny štýl pri minimálnej hmotnosti. Okuliare otvárajú nové perspektívy a ideálne dopĺňajú váš efektívny systém DYNAFIT. Pri horských športoch – najmä vo vysokých nadmorských výškach alebo na ľadovcoch – potrebujú vaše oči špeciálnu ochranu pred škodlivým UV žiarením, snehom, špinou a vetrom. Prémiové slnečné okuliare sú preto nepostrádateľným doplnkom pre každé dobrodružstvo a nevyhnutné pre zdravie vašich očí. Tieto okuliare majú celé rámy. Vďaka odnímateľným bočným štítom a chráničom na obočie ponúkajú úplnú ochranu, takže slnko nikdy nemá šancu preniknúť dovnútra. Chrániče obočia zároveň zabraňujú kvapkaniu potu do očí.


Sky Pro obsahuje fotochromatické šošovky kvality DIVEL Optics z Talianska. Tieto šošovky sa automaticky a plynule prispôsobujú v priebehu niekoľkých sekúnd meniacim sa svetelným podmienkam. Spoľahlivo chránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vďaka veľkému zornému poľu máte všetko stále na očiach a aj pri vysokých rýchlostiach ste na cestách v bezpečí.


Materiál Grilamid je ľahký, pružný a vďaka tomu sú okuliare odolnejšie voči poškodeniu. Ventilačný systém zabezpečuje neustálu cirkuláciu vzduchu a tým zabraňuje zahmlievaniu šošoviek. Priľnavé konce spánkov a gumená nosová podložka zaručujú bezpečné držanie bez skĺznutia aj pri intenzívnom pohybe. Vďaka štýlovým farbám a ležérnemu dizajnu Sky Pro dotvorí každý vysokohorský outfit. Mimoriadne praktické: Na každodenné nosenie je možné jednoducho odstrániť bočné štíty a vypchávky na obočie.


Hlavné prednosti:


100% UV -A-, -B-, -C- ochrana

Tvrdá povrchová úprava šošovky

Nárazu-vzdorná šošovka

Polykarbonátová šošovka

Gumové chrámy Mega Grip

Silikónový Nospad Nos Pad

Vetranie rámu

Hydrofóbna šošovka

Priateľské k digitálnym zariadeniam

DIVEL objektív

Široký pohľad

Fotochromatické

Odnímateľné bočné štíty

Odnímateľná potná tyč

100% chránené pred slnkom

Vymeniteľný objektív

Doživotná záruka

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie