Slnečné okuliare DYNAFIT TRAIL SNOWLEO EVO SUNGLASSES

DYNAFIT TRAIL SNOWLEO EVO SUNGLASSES sú všestranné slnečné okuliare, ktoré disponujú celo-rámčekovou konštrukciou a vysoko kontrastnými sklami. Spoľahlivo ochráni Váš zrak na trailoch, pri...celý popis
  • Cena:
  • 150.00€
  • 120.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000049906
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

DYNAFIT TRAIL SNOWLEO EVO SUNGLASSES sú všestranné slnečné okuliare, ktoré disponujú celo-rámčekovou konštrukciou a vysoko kontrastnými sklami. Spoľahlivo ochráni Váš zrak na trailoch, pri behaní, horolezectve alebo skialpinizme

Celková ochrana, jasné videnie a ležérny štýl pri minimálnej hmotnosti: Slnečné brýle Trail Snowleo Evo otvárajú nové perspektívy a ideálne dopĺňajú váš účinný systém DYNAFIT. Poskytujú ochranu očí pred škodlivým UV žiarením, snehom, špinou a vetrom. Pokiaľ je pre vás rýchlosť a efektivita v horách najvyššou prioritou, tak sa tieto okuliare so svojimi iba 34 gramami sa stanú vašou voľbou číslo jedna.

Technológia skiel Evo od DIVEL Optics zaisťuje vysoký kontrast a brilantnú jasnosť pohľadu a spoľahlivo chráni pred UVA, UVB a UVC žiarením. Vďaka veľkému zornému poľu máte všetko vždy na očách a aj pri vysokých rýchlostiach.

Materiál Grilamid je ľahký, pružný a vďaka tomu sú okuliare odolnejšie proti poškodeniu. Ventilačný systém zaisťuje neustálu cirkuláciu vzduchu a zabraňuje tak zahmlievaniu skiel. Priľnavé špičky bočníc a gumové nosné polstrovanie zaručujú bezpečné držanie bez skĺzania aj pri intenzívnom pohybe. Slnečné okuliare so svojimi štýlovými farbami a ležérnym dizajnom doplnia váš outfit od hlavy až po paty.

 

Slnečné okuliareTrail Snowleo Evo - všestranná ochrana pre vaše oči.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie