Dámska obuv LA SPORTIVA Akyra Woman Carbon/Cherry

  • Cena:
  • 159.00€ s DPH


  • Výrobca: La Sportiva
  • Kód produktu: 36E900315
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Dámske topánky La Sportiva Akyra - Štruktúrovaná a ochranná horská bežecká topánka, ideálna pre vytrvalostné trasy, ako sú Ultra Trails a Ultra Marathon. Akyra je mimoriadne priliehavá, pohodlná a flexibilná, navrhnutá pre dlhšie použitie na trailoch.

Využíva priliehavý zvršok, štruktúrovaný do 3 vrstiev, ktorý poskytuje zvnútra: pohodlie vďaka bezšvovej konštrukcii, flexibilitu a štruktúru vďaka inovatívnej aplikácii MicroLite Skeleton™, ktorá dynamickým spôsobom sleduje pohyb chodidla počas behu, ochrana vďaka štrukturálnym aplikáciám Flex-Guard™ z mikrovlákna, ktoré zaručujú ľahkú topánku, no zároveň poskytujú ochranu proti možným odreninám pretekajúcim medzi kameňmi a koreňmi. 

Výnimočnú stabilitu zabezpečuje technológia TrailCage System™, ktorá je umiestnená medzi dvoma vrstvami zvršku a poskytuje štruktúru a priliehavý strih integrujúci sa so systémom šnurovania. Podošva vyvinutá výskumným a vývojovým oddelením La Sportiva využíva behúň FriXion XT s Impact Brake System a exkluzívny dizajn s technológiou Trail Rocker, ktorá podporuje prirodzenú vonkajšiu pätu a vnútornú podporu prstov chodidla pri behu. Tlmenie nárazov, ochrana a pohodlie, 3 strany dokonalej geometrie: origami, ktoré inšpirovalo celkový dizajn obuvi.

Pretekanie s Akyrou je umenie.


Zvršky:

(Vnútorná) AirMesh Ultra-Comfort + aplikácia tepelného lepidla TPU MicroLite Skeleton™ + vonkajšia, konštruovaná priedušná sieťovina s vložkami z mikrovlákna Flex-Guard™


Základné vlastnosti:


Váha310g (1/2 pár 38)
Drop9 mm 
Typ povrchucesta, trail/nespevnený povrch
PodrážkaFriXion® XT
Šírkaširoké
Vodeodolnosťnie

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie