Dámska obuv LA SPORTIVA Jackal Royal/Moss

  • Cena:
  • 159.00€ s DPH


  • Výrobca: La Sportiva
  • Kód produktu: 46C504723
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Dámske trailové bežecké tenisky Jackal Trailová bežecká obuv ideálna na beh v teréne na extrémne vzdialenosti a stredné vzdialenosti vďaka výnimočnému tlmeniu zaručenému inovatívnou technológiou Infinitoo™ s vysokou návratnosťou energie.

Každý detail, od zvrškov po chodidlá, je navrhnutý tak, aby zlepšoval pohodlie chodidla na veľké vzdialenosti: široký, pohodlný strih navrhnutý pre použitie v ultra-maratónoch, mäkký elastický jazyk pre maximálnu slobodu pohybu, chráni pred kameňmi a bahnom.

Šnurovanie cez slučky zabudované priamo do bočných panelov zvršku: riešenie, ktoré uľahčuje prispôsobenie objemov pri behoch na veľké vzdialenosti, pri ktorých má noha tendenciu napučiavať. Postranná sieť Net-Mesh podporuje vetranie a klimatické pohodlie. Srdce Jackalu však leží v inovatívnom balení podošvy / medzipodošvy EVA s vnútornými tlmiacimi vložkami v technológii polyuretánu Infinitoo ™ s vysokou návratnosťou energie.

Predný prvok zvyšuje výplň, zadná vložka prispieva k stabilizácii behu. Medzipodošva tiež obsahuje vysokohustotný štít EVA Rock-Shield pre stabilnejši beh s efektom ochrany pred kameňmi. Podrážka Frixion Red s diferencovanými okami nárazového brzdového systému a pozdĺžnymi drážkami FLEX zvyšuje ohyb podošvy pozdĺž ohybových línií. Ľahká, nárazuvzdorná, tepelne tvarovaná špička prispieva k celkovej ľahkosti a ochrane topánky, zatiaľ čo dvojitá zložená podrážka FriXion Red zaručuje maximálnu priľnavosti a odolnosti. Koncentrácia technológie inšpirovaná tými, ktorí hľadajú svoje vlastné limity a hľadajú seba.


Základné vlastnosti:

Váha275 g - 1/2 pár
Typ aktivitytrail beh, ultramaratóny
Typ povrchutrail/nespevnený povrch
PodrážkaFriXion Red® 
Šírkaširoká
Drop7mm


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie