Batoh SALEWA MTN TRAINER 2 22L

  • Cena:
  • 130.00€
  • 119.60€ s DPH


  • Výrobca: SALEWA
  • Kód produktu: 00-0000001294
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Batoh SALEWA MTN TRAINER 2 22L je dámsky ľahký, pohodlný a dobre odvetrávaný 22-litrový batoh pre technické túry a via ferraty.


Hlavné prednosti:

Dry Back Contact

Jeho nosný systém Dry Back Contact udržuje náklad blízko pri tele a napriek tomu zaisťuje, že váš chrbát zostane v suchu. Dosahuje to tým, že umožňuje vyššie potenie na cm² ako tradičné konštrukcie a znižuje teplotu v centrálnej oblasti chrbta vďaka zmenšenej kontaktnej ploche a 3D vzduchovým kanálom. Bedrový pás má prídavnú slučku na vybavenie napr. na umiestnenie via ferratovej karabíny a praktické vrecko na zips.

 

Stabilita a kontrola

Pre stabilitu a kontrolu slúži náš sofistikovaný systém dvojitej kompresie (TCS), ktorý zahŕňa hornú a spodnú kompresiu, takže môžete vždy stabilizovať a vycentrovať záťaž. Ľahké delené ramenné popruhy poskytujú lepšiu pohyblivosť paží a taktiež znižujú telesný kontakt, podporujú väčšie pohodlie pri potení a lepšie prúdenie vzduchu.

 

Funkcie zamerané na hory

Medzi hlavné funkcie patrí: retiazka, pútka na pripevnenie palíc, pláštenka, ľahko prístupné bočné sieťované vrecká, vrecko na bedrovom páse a ďalšie. Vyrobené s použitím udržateľných výrobných postupov a robustného recyklovaného ripstop nylonu s jemnosťou 210 denier, tento batoh sa radí medzi produkty SALEWA® Committed.


Vlastnosti:

Hmotnosť

980 g

Veľkosť

49x27x24 cm

Materiál

Recycled Nylon 210D Ripstop

Objem

22l

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie