Ponožky DYNAFIT TRANSALPER SK

Ponožky DYNAFIT TRANSALPER SK majú dokonalú reguláciu teploty chodidla pri horolezectve, ideálne do topánok s nízkym strihom. Abstrakt Krátke turistické ponožky, ktoré zaisťujú pohodlnú...celý popis
  • Cena:
  • 20.00€
  • 16.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000071525/23
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Ponožky DYNAFIT TRANSALPER SK majú dokonalú reguláciu teploty chodidla pri horolezectve, ideálne do topánok s nízkym strihom.

Abstrakt Krátke turistické ponožky, ktoré zaisťujú pohodlnú reguláciu teploty pre chodidlá s efektívnym odvodom vlhkosti.

Na zdĺhavých horských výstupoch musia vaše nohy znášať veľa. Aby ste zabezpečili, že pľuzgiere a bolestivé otlaky nebudú mať žiadnu šancu a budete dlho v pohodlí, musia vám nielen dobre sedieť topánky, ale aj ponožky.

Ponožky Transalper Socks vám zaručia vynikajúci odvod vlhkosti pre udržanie dobre regulovaných chodidiel. Sieťované zóny viac zvyšujú priedušnosť a vaša pokožka zostane suchá aj pri intenzívnych prístupoch. Pevná pletená konštrukcia poskytuje vašej strednej časti chodidla a členku dodatočnú podporu a účinne zabraňuje oderu. Dobre premyslené odpruženie ponúka ten malý kúsok pohodlia navyše, keď toho máte veľa pred sebou. Ponožky Transalper Socks však nezabodujú len svojim výkonom: Ich štýlové blokovanie farieb dodá farebný nádych a dobre dotvorí váš outfit.

 

Ponožky Transalper – Žiadna šanca na pľuzgiere alebo tlakové body.Pohlavie

unisex

Materiál

87% Polyamid
11% Polypropylen
2% Elastan

Hmotnosť

30 g

Prednosti

odvádzanie vlhkosti, priedušnosť, 

Využitie

outdoor, beh


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie