Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150 BINDING

Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150 BINDING s hmotnosťou 150 gramov, vyrobené výlučne z hliníka, s rozsahom DIN od 4 do 13, to všetko sú vlastnosti, ktoré robia z viazania Superlite 150 prvú...celý popis
  • Cena:
  • 650.00€
  • 585.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000048855
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150 BINDING s hmotnosťou 150 gramov, vyrobené výlučne z hliníka, s rozsahom DIN od 4 do 13, to všetko sú vlastnosti, ktoré robia z viazania Superlite 150 prvú voľbu pre nadšencov rýchlej skialpinistickej turistiky.


So Superlite 150 bolo možné prvýkrát spojiť potreby závodov a hobby turistov v jednom zväzku pri zachovaní podstaty oboch svetov. Veľký rozsah vypínania od 4 do 13 vytvára jedinečný predajný bod pre toto viazanie Speed, vďaka čomu je tento model obzvlášť univerzálny. Viazanie je možné navyše dovybaviť brzdou (k dispozícii samostatne).

 

Toto viazanie vyniká ako z kopca, tak aj do kopca.

Superlite 150 má štyri režimy chôdze do kopca, ktoré je možné vybrať na základe vašich osobných preferencií a použitia v závodnom nastavení (tj. bez brzdy) alebo v turistickom nastavení (s brzdou).

Jeho hodnoty bočného uvoľnenia je možné plne nastaviť od DIN 4 do 13. Jeho vertikálne uvoľnenie je pevné, ale je možné ho upraviť pomocou vymeniteľnej pružiny U (k dispozícii samostatne). Superlite 150 ponúka možnosť montáže nastavovacej doštičky, ktorá umožňuje rozsah nastavenia päty 20 mm pre rôzne dĺžky podrážky. Na použitie na ľade alebo v kruste je možné k Superlight 150 rýchlo a ľahko pripevniť haršajzny.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie