Skialpové viazenie DYNAFIT BLACKLIGHT BINDING

Skialpové viazenie DYNAFIT BLACKLIGHT BINDING je pohodlné skialpinistické viazanie.S hmotnosťou iba 280 gramov je ľahké, minimalistické skialpinistické viazanie, ktoré prepožičia vášmu stúpaniu...celý popis
  • Cena:
  • 510.00€
  • 459.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000048969
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Skialpové viazenie DYNAFIT BLACKLIGHT BINDING je pohodlné skialpinistické viazanie.

S hmotnosťou iba 280 gramov je ľahké, minimalistické skialpinistické viazanie, ktoré prepožičia vášmu stúpaniu rýchlosť a je pôsobivé aj pri zostupe.

 

U Blacklight boli vlastnosti ľahkého viazania orientovaného na výstup spojené s výhodami klasického skialpinistického viazania. Vyznačuje sa 10 mm ohybnosti pri nastavovaní dĺžky a umožňuje tak prispôsobenie rôznym dĺžkam podrážky. Vďaka dokonalému bajonetovému pozitívnemu zámku na pätnej jednotke je dosiahnutý extrémne vysoký prenos sily z viazania na lyže, čo zvyšuje odozvu a výkon pri zjazde. Bočné veže Step-In uľahčujú vstup do špičky o viac ako 30%. To znamená rýchlo ako zosvetlenie, ste plne pripravení vyraziť. Súčasne zvyšuje bočnú stabilitu pri klesaní. S Blacklight Binding ste nielen prví na vrchole, ale ste tiež prví späť dole.

 

Blacklight má dve stúpacie výšky, ktoré môžete rýchlo a ľahko ovládať pomocou svojej tyče. Hodnotu bočného uvoľnenia viazania je možné plne nastaviť od DIN 5 do 12. Zvislé uvoľnenie je pevné. Pre trochu väčšiu bezpečnosť na ľade alebo kôre je možné pripojiť aj lyžiarske mačky. Blacklight je možné navyše dovybaviť brzdou (k dispozícii samostatne).

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie