Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150+ BINDING

Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150+ BINDING s hmotnosťou 294 gramov, vyrobených kompletne z hliníka, s rozsahom uvoľnenia (Mz) od 4 do 13, to sú všetky vlastnosti, vďaka ktorým je...celý popis
  • Cena:
  • 760.00€
  • 684.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000049151
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Skialpové viazenie DYNAFIT SUPERLITE 150+ BINDING s hmotnosťou 294 gramov, vyrobených kompletne z hliníka, s rozsahom uvoľnenia (Mz) od 4 do 13, to sú všetky vlastnosti, vďaka ktorým je Superlite 150 + Binding prvou voľbou pre milovníkov rýchleho skialpinizmu.

 

So Superlite 150+ bolo možné po prvýkrát spojiť potreby závodov a hobby turistov v jednom zväzku pri zachovaní podstaty oboch svetov. Veľký rozsah vypínania od 4 do 13 vytvára jedinečný predajný bod pre toto viazanie, vďaka čomu je tento model obzvlášť univerzálny. Superlite 150+ je štandardne vybavený lyžiarskymi brzdami. Pri stúpaní si môžete vybrať medzi dvoma polohami pätky.

Toto viazanie vyniká ako z kopca, tak aj do kopca. Superlite 150 + má štyri režimy chôdze do kopca, ktoré je možné vybrať na základe vašich osobných preferencií a použitia v závodnom nastavení (tj. bez brzdy) alebo v turistickom nastavení (s brzdou).

Jeho hodnoty bočného uvoľnenia je možné plne nastaviť od DIN 4 do 13. Jeho vertikálne uvoľnenie je pevné, ale je možné ho upraviť pomocou vymeniteľnej pružiny U (k dispozícii samostatne). Superlite 150+ ponúka možnosť montáže nastavovacej doštičky, ktorá umožňuje rozsah nastavenia päty 20 mm pre rôzne dĺžky podrážky. Na použitie na ľade alebo v kruste je možné k Superlight 150+ rýchlo a ľahko pripevniť haršajzny.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie