Pánska obuv SCARPA Scarpa Ribelle HD - Tonic

Pánska obuv SCARPA Scarpa Ribelle HD je turistická obuv, aj pre tradičné horolezectvo, náročný trekking a prácu v horách. Kompatibilita s polo-automatickými mačkami. Scarpa Ribelle HD je ako...celý popis
  • Cena:
  • 369.00€
  • 332.10€ s DPH


  • Výrobca: Scarpa
  • Kód produktu: 71088250
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Pánska obuv SCARPA Scarpa Ribelle HD je turistická obuv, aj pre tradičné horolezectvo, náročný trekking a prácu v horách. Kompatibilita s polo-automatickými mačkami.

Scarpa Ribelle HD je ako doma v náročnom horskom teréne, či už sa jedná o rýchly výstup na ľahko strmými ľadovými žľabmi alebo prechod s ťažkým batohom. Pre chôdzu na ľade umožňuje uchytenie poloautomatických mačiek.


Highlighty

    Dynamic Tech Roll system, inovatívny systém, ktorý zaručuje maximálnu synergiu medzi komfortom a výkonom

    Ikonický vzhľad

 

Technológie

Dynamic Tech Roll system

Inovatívny konštrukčný systém zvršku a podošvy na dosiahnutie ergonomického prispôsobenia a maximálneho výkonu. Systém Dynamic Tech Roll kombinuje viacero inovatívnych a ľahkých materiálov, čím zvyšuje pohodlie, výkon a zabezpečuje optimálnu účinnosť proti výronu.

 

Sock-FitXT

    Jazyk a Flex Point sú vyrobené z jedného kusu elastickej látky: priedušná, vodoodolná a pevná.


PERWANGER®

    Perwanger® je firma, ktorá od roku 1780 odovzdáva vedomosti z otca na syna už viac ako päť generácií. Výrobky sú vodoodolné a vďaka jedinečnému spracovaniu majú vynikajúcu priedušnosť.

 

37.5®

    Technológia 37.5® pomáha udržiavať vaše telo v ideálnej teplote 37.5 stupňov, zachováva mikroklímu a vlhkosť pokožky. Ide o inovatívnu patentovanú technológiu zloženú z aktívnych častíc, ktoré pomáhajú zadržiavať energiu a teplo.

 

HDry®

    Vďaka štandardu kvality HDry® majú topánky vyrobené s týmto systémom najvyššiu úroveň nepremokavosti, priedušnosti a izolácie. Ultra tenká vodoodolná membrána a jedinečná metóda laminácie zaisťujú presné prispôsobenie a udržia vašu obuv v suchu a ľahkú po celý deň.

 

MONT

    Zloženie Vibram® MONT bolo navrhnuté tak, aby optimalizovalo výkon v horolezectve a používalo sa na zdolanie najvyšších svetových vrcholov. Zmes Vibram® Mont ponúka maximálnu spoľahlivosť v najťažšom teréne pri nízkych teplotách, jej tvrdosť je kľúčovým faktorom pre dosiahnutie maximálnej kompatibility s mačkami.

 

ZLOŽENIE

  •     Zvršok: Semiš vodoodolný 2,2 - 2,4 mm + Microtech
  •     Podšívka: HDry® + 37,5 od Cocona
  •     Vložka: Pro Fiber Roll
  •     Podrážka: Precision Tech Roll

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie