Pánska obuv CRAFT CTM Ultra

  • Cena:
  • 160.00€
  • 144.00€ s DPH


  • Výrobca: CRAFT
  • Kód produktu: 1910455
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Pánska obuv Craft CTM Ultra - jedna topánka, ktorá zvládne všetko! Univerzálna podošva vás podrží nielen na asfalte, ale aj na spevnených cestách a v mestskom traile. Mohutná vrstva tlmenia zaistí dostatočný komfort pre dlhé objemové tréningy, zatiaľ čo nízka hmotnosť a špičková energetická návratnosť peny FAST FORWARD vás doslova vykopne vpred a podporí váš výkon pri cestných pretekoch aj tempových behoch.

Štruktúrovaný jednovrstvový zvršok pôsobí jemným dojmom, ale po vzore atletických tretier pevne obopína chodidlo tam, kde treba a perfektne ukotví nohu vnútri topánky. CTM ULTRA sa vďaka tomu nestratí ani pri ostrých intervaloch na dráhe. Objem, tempo, šprint, cesty aj spevnené cesty.

CRAFT CTM ULTRA je až neuveriteľne univerzálna topánka pre všetkých bežcov, ktorí to s tréningom myslia vážne a majú chuť sa neustále zlepšovať. Tvar a geometria tohto modelu vychádza zo špičkovej pretekárske topánky CTM ULTRA CARBON. Identické sú aj použité materiály, takže reálne vlastnosti oboch modelov sú si veľmi blízke. Jediné, čo tu chýba je karbónový plát. Dynamika a rýchlosť odrazu tým pádom nedosahujú také vysoké úrovne. Táto absencia je ale vyvážená výrazným cenovým rozdielom.

Ak teda nehľadáte "best of the best" obutie a uspokojíte sa s ľahkým nadštandardom pri vynikajúcom pomere ceny a výkonu, potom je CTM ULTRA tou pravou topánkou do vášho botníku.


Hmotnosť: 250g

Drop: 11mm

Výška tlmenia: 33 mm (FFF)






Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie