Quell

Quell

Je zrejmé, že voda je podstatou života.

Správna hydratácia podporuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje pružnosť pokožky, reguluje telesnú teplotu znižuje pocit únavy a je nevyhnutná pre vylučovanie odpadu z tela. Preto ju musíme mať k dispozícií nielen doma či v práci, ale takmer všade, kam ideme.

Na pitie si často vyberáme balenú vodu, pretože si myslíme, že je bezpečnejšia ako voda z vodovodu a predstavuje pre nás (len spočiatku) lacné riešenie. Vedeli ste však, že asi 24% balenej vody, ktorú kupujeme, je v skutočnosti filtrovanou vodou z vodovodu? Vedeli ste, že veľké percento balenej vody predávanej pod rôznymi značkami obsahuje voľné radikály alebo iné kontaminanty, ktoré sú nad zdravotnými limitmi regulovanými štátom? Vedeli ste, že na výrobu plastových fliaš sa za jediný rok spotrebuje najmenej 400 000 barelov oleja, z ktorých sa sotva 30% recykluje?

Preto, ak si chcete zabezpečiť naozaj kvalitnú a čistú vodu na pitie, mať ju k dispozícií prakticky všade a taktiež pomôcť znížiť úroveň znečistenia Zeme, začnite používať kvalitný vodný filter.

Filtr

 • Cena
  Kč -
 • Barva
  0
  0
  0
  0
  0

Filtr Quell Bottle Replacement Cartridge

Filtr využívá k čištění vody průlomovou filtrační technologii Disruptor™ , která patří mezi to nejúč..
218Kč Cena bez DPH: 182Kč
Láhev QUELL NOMAD Filtering Bottle

Láhev QUELL NOMAD Filtering Bottle

Turistická filtrační láhev Quell Nomad jue výborným společníkem na dovolené, turistice nebo při cest..
733Kč Cena bez DPH: 610Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)