SAXX KINETIC HD BOXER BRIEF M - cargo grey

Pánske boxerky Kinetic Boxer Brief od kanadskej spoločnosti Saxx vám zaistí maximálne pohodlie. Boxerky disponujú unikátnou technológiou Ballpark Pouch. Štýlové funkčné boxerky Kinetic Boxer Brief od...celý popis
  • Cena:
  • 36.90€
  • 25.83€ s DPH


  • Výrobca: Saxx
  • Kód produktu: SXBB32CGR
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Pánske boxerky Kinetic Boxer Brief od kanadskej spoločnosti Saxx vám zaistí maximálne pohodlie. Boxerky disponujú unikátnou technológiou Ballpark Pouch. Štýlové funkčné boxerky Kinetic Boxer Brief od značky Saxx sú perfektnou voľbou na akúkoľvek aktivitu, či už sa jedná o beh, cyklistiku alebo tenis. Boxerky sú navrhnuté takým spôsobom, aby poskytovali adekvátnu oporu tam kde je potreba. Boxerky disponujú patentovaným riešením Ballpark Pouch ™, vďaka ktorému majú muži svoje citlivé partie uložené v komfortných vrecúškach, ktoré zamedzujú styku so stehnami, a tým zabraňujú odreniu. 

Materiál boxeriek tvorí extra jemná 4-smerná tkanina z Meshovej štruktúry. Táto tkanina je tvorená kombináciou nylonu a spandexu. Vďaka tejto zmesi boxerky dobre odvádzajú pot a sú rýchloschnúce. Lem v páse je potom špeciálne navrhnutý tak, aby sa neroloval a odvádzal vlhkosť od tela. Boxerky disponujú technológiou Flat Out Seams ™, vďaka ktorej sú bezšvíkové, priliehavým strihom a sú odolné voči zápachu.


Materiál

nylon + spandex

Technológie

Flat Out Seams ™, Ballpark Pouch ™

Využitie

šport, outdoor, voľný čas

Prednosti

bezšvíkové, rýchloschnúce, zabraňujú odreniu

PohlaviemužiNapísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie