DYNAFIT RADICAL 88 SKY SET

DYNAFIT RADICAL 88 SKY SET je všestranný skialpinistický set Radical 88 obsahuje lyže, viazanie aj pásy.      Lyžiarska súprava Radical je predmontovaná a perfektne zladená...celý popis
  • Cena:
  • 1,200.00€
  • 960.00€ s DPH


  • Výrobca: Dynafit
  • Kód produktu: 08-0000048280
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

DYNAFIT RADICAL 88 SKY SET je všestranný skialpinistický set Radical 88 obsahuje lyže, viazanie aj pásy.

     Lyžiarska súprava Radical je predmontovaná a perfektne zladená pre klasické skialpinistické túry. Skladá sa z lyží Radical, viazania Radical a pásov.

Skialpinistické sady DYNAFIT ešte viac zjednodušujú a menej komplikujú vstup do sveta skitouringu.

Nová lyžiarska súprava Radical bola vyvinutá špeciálne tak, aby spĺňala potreby a požiadavky klasických skialpinistov, ktorí hľadajú balíček na každý deň. 

S 88 mm pod pätkou je lyža Radical ľahká pri stúpaní a zároveň zaručuje skvelú stabilitu a hladkú jazdu pri zjazde. Radical 88 boduje vďaka svojej jednoduchej ovládateľnosti a ľahkému zahájeniu zákruty vďaka svojej rockerovej konštrukcii. Tvar je ideálny pre všetky typy snehu od krusty cez mäkší sneh až po prašan, čo z nich robí ideálnu voľbu pre všetky Vaše výlety.

Plné bočnice ABS zaručujú najlepší možný prenos sily na lyže, či už na zjazdovke alebo v backcountry. Lyža je tiež veľmi odpúšťajúca vďaka širokému polomeru otáčania. Svetlé drevené jadro z topoľa pritom poskytuje potrebný pop s vysokými tlmiacimi vlastnosťami. Ideálne vyvážené rozmery lyží prispievajú k vyváženému výkonu. Viazanie v sade je viazanie Radical a spoločne s lyžami tvorí perfektne zladený set.

Špeciálna doska Titanal na montáž viazania je zabudovaná do lyže. Viazanie Radical je už roky osvedčeným univerzálom na klasických lyžiarskych túrach. Kombinuje odolnosť, pohodlie a užívateľsky prívetivú manipuláciu. Či už sa jedná o miestne horské alebo vysokohorské lyžiarske túry, Radical je vždy dobrou voľbou. Viazanie má dve stúpacie výšky, ktoré môžete rýchlo a ľahko ovládať pomocou svojej palice. Viazanie taktiež ponúka prispôsobenie dĺžky 25 mm, čo umožňuje prispôsobenie rôznym dĺžkam podrážky. Jeho uvoľňovaciu hodnotu je možné plne nastaviť ako priečne, tak zvisle od DIN 4 do 10. Pre trochu väčšiu bezpečnosť na ľade alebo v kruste je možné na Radical skialpinistické viazanie pripevniť aj haršajzny. Rovnako ako pri všetkých viazaniach DYNAFIT bol Radical vyvinutý a vyrobený v Nemecku a ponúka doživotnú záruku. Sada je doplnená o pásy Radical. Tie boli vyrobené vo Švajčiarsku so známou kvalitou POMOCA a ponúkajú ideálne vlastnosti priľnavosti a sklzu.


Prednosti:

  • Plná bočná stena
  • Jediný polomer
  • Konštantné charakteristiky
  • Vyvážené viazanie Ski Flex

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie