Filter

  • Cena
    € -

Tyčinky a gély

TYČINKY

Energetické tyčinky skvelo chutia a posilnia váš organizmus. Energetické tyčinky dodajú vášmu telu potrebnú energiu pred, v priebehu i po vyčerpávajúcom fitness tréningu a vy sa nebudete cítiť vyčerpane a unavene.

Energetické tyčinky ocenia všetci športovci, ktorí sa cítia po tréningu vyčerpane a potrebujú dodať energiu. Či už ste cyklista, maratónsky bežec alebo rekreačný športovec, energetické tyčinky naštartujú váš organizmus a pripravia ho pre ďalšie fyzické výkony. Predstavujú zdroj energie, ale aj výbornú pochúťku, takže vám nahradia vašu dennú dávku niečoho sladkého:).

Energetické tyčinky sú unikátne v tom, že obsahujú obrovské množstvo prospešných látok aj napriek tomu, že majú tak malé rozmery. Jedna energetická tyčinka vášmu organizmu dodá veľa sacharidov, ktoré vaše telo využije aj pri tom najnáročnejšom tréningu. Doplnky stravy vo forme tyčiniek nezaťažujú organizmus, sú ľahko stráviteľné a rýchlo účinkujú aj vďaka nízkemu obsahu tuku. 

Proteinové tyčinky sú ľahkým a chutným proteinovým snackom, ktorý ocení každý športovec. Sú vynikajúcim zdrojom bielkovín a zväčša majú nízky počet sacharidov, aby boli chutné ale zároveň nutrične vyvážené. Okrem toho, že vám dodajú potrebnú energiu, vysokým množstvom proteínu pomáhajú  budovať svalovú hmotu a chrániť svalové tkanivo.

GÉLY

Energetický gél je zmes zložiek vo forme gélu (zvyčajne obsiahnutá v jednorazovom vrecúšku), ktorá je malá, ľahko sa prenáša a môže byť konzumovaná počas cvičenia bez prílišného úsilia na pomoc pri dopĺňaní stratených sacharidov. Sacharidy nemôžu byť nahradené „1 za 1“, namiesto toho myšlienka energetického gélu je doplnenie niektorých stratených sacharidov a spomalenie rýchlosti straty energie predtým, ako dôjde k úplnému vybitiu energie. Gél je pre vaše telo oveľa jednoduchšie stráviť a absorbovať ako tuhé potraviny. Keď vaše telo musí rozobrať pevné potraviny, musí pracovať oveľa ťažšie a v skutočnosti sa zvýši množstvo energie, ktorú používate na pohon tráviaceho procesu. Takže riešením tohto problému sú gély.V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.