KARI TRAA

KARI TRAA

Od športovcov k bežným ľudom. Aj takto by sa dala pomenovať filozofia značky Kari Traa, ktorá je navrhnutá špeciálne pre potreby žien s dôrazom nielen na funkčnosť, ale aj dizajn. Za vznikom tejto značky stojí olympijská zjazdárka Kari Traa, ktorá sa v súčasnosti naplno venuje svojej firme. Predtým však súťažne závodila a odniesla si niekoľko cenných víťazstiev vrátane olympijského zlata.

Medzi tréningami a súťažami si Kari Traa našla čas na pletenie čiapok a navrhovanie vlastného športového oblečenia. Jej výrobky mali veľký ohlas medzi jej priateľmi, z ktorých mnohí boli tiež lyžiari. Postupne Kari Traa vytvorila značku, ktorá vytvára funkčné oblečenie pre aktívne ženy, ktoré si potrpia na kvalitné materiály a hravý dizajn.

V súčasnosti značka Kari Traa zahŕňa rozmanitý sortiment od funkčného spodného prádla po tričká, rukavice, outdoorové mikiny a ďalšie doplnky pre šport a aktívny život. spodné funkčné prádlo sa vyznačuje kvalitnou merino vlnou poskytujúcou zahriatie aj v nepriaznivom počasí. Oblečenie pre outdoorové športy, beh či turistiku je zas odolné voči vlhkosti.

Kari Traa sa pri navrhovaní svojho športového oblečenia často inšpiruje drsnou nórskou prírodou, v ktorej vyrastala. Veľký význam však kladie aj na funkčnosť, praktickosť a pohodlnosť jednotlivých modelov, napokon, to bol aj dôvod, prečo celá značka vznikla – Kari Traa hľadala športové oblečenie, ktoré bude sedieť, nebude ťahať, krčiť či odstávať. Aj preto sú všetky modely testované pri reálnych športoch a upravované tak, aby poskytli ženám čo najväčším komfort a neobmedzovali ich pri nijakej športovej aktivite či pohybe.

Samozrejmosťou je aj výnimočný dizajn a nápadité vzory, ktoré pritiahnu pozornosť a zdôraznia ženskosť. Jednotlivé modely sú totiž dostupné aj v príjemných výrazných farbách, môžete si tak zaobstarať mikinu v zaujímavej fialovej farbe alebo funkčné tričko v tyrkysovej modrej, ktorá rozžiari váš deň.

Dámske nohavice KARI TRAA Beatrice
Akcia

Dámske nohavice KARI TRAA Beatrice

Dámske športové legíny Kari Traa BEATRICE TIGHTS ašpirujú na top kúsok z letnej kolekcie. AK počas..
59.00€41.30€ Bez DPH: 34.42€
Dámske nohavice KARI TRAA Nora
Akcia

Dámske nohavice KARI TRAA Nora

KARI TRAA NORASú celoročné tréningové legíny zamerané na všestrannosť. Určené pre akékoľvek vyso..
39.00€27.30€ Bez DPH: 22.75€
Dámske nohavice KARI TRAA SJOLVSAGT
Akcia

Dámske nohavice KARI TRAA SJOLVSAGT

Športové legíny Kari Traa SJOLVSAGT TIGHTS sa určite stan..
49.00€34.30€ Bez DPH: 28.58€
Dámske tričko KARI TRAA Nora LS
Akcia

Dámske tričko KARI TRAA Nora LS

V jednoduchosti je krása Priliehavé, ľahučké   tričko s dlhým rukávom bezchybne sadne a ponúka..
39.00€27.30€ Bez DPH: 22.75€
Dámske tričko KARI TRAA Nora TEE
Akcia

Dámske tričko KARI TRAA Nora TEE

Jednoduché dámske športové tričko Kari Traa NORA TEE s krátkym rukávom je vyrobené z veľmi príjemn..
35.00€24.50€ Bez DPH: 20.42€
Športová podprsenka KARI TRAA Beatrice top
Akcia

Športová podprsenka KARI TRAA Beatrice top

Beatrice Top je krátka a tesne priliehajúca tréningová podprsenka, ktorá vašim tréningom prináša v..
39.00€27.30€ Bez DPH: 22.75€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)