Quell

Quell

Značka QUELL - Je zrejmé, že voda je podstatou života.

Správna hydratácia podporuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje pružnosť pokožky, reguluje telesnú teplotu znižuje pocit únavy a je nevyhnutná pre vylučovanie odpadu z tela. Preto ju musíme mať k dispozícií nielen doma či v práci, ale takmer všade, kam ideme.

Na pitie si často vyberáme balenú vodu, pretože si myslíme, že je bezpečnejšia ako voda z vodovodu a predstavuje pre nás (len spočiatku) lacné riešenie. Vedeli ste však, že asi 24% balenej vody, ktorú kupujeme, je v skutočnosti filtrovanou vodou z vodovodu? Vedeli ste, že veľké percento balenej vody predávanej pod rôznymi značkami obsahuje voľné radikály alebo iné kontaminanty, ktoré sú nad zdravotnými limitmi regulovanými štátom? Vedeli ste, že na výrobu plastových fliaš sa za jediný rok spotrebuje najmenej 400 000 barelov oleja, z ktorých sa sotva 30% recykluje?

Preto, ak si chcete zabezpečiť naozaj kvalitnú a čistú vodu na pitie, mať ju k dispozícií prakticky všade a taktiež pomôcť znížiť úroveň znečistenia Zeme, začnite používať kvalitný vodný filter.

Filter

 • Cena
  € -
 • Farba
  0
  0
  0
  0
  0

Filter Quell Bottle Replacement Cartridge

Filter využíva na čistenie vody prelomovú filtračnú technológiu Disruptor™, ktorá patrí medzi to..
8.90€8.46€ Bez DPH: 7.05€
Fľaša QUELL NOMAD Filtering Bottle
-5%

Fľaša QUELL NOMAD Filtering Bottle

Turistická filtračná fľaša Quell Nomad jue výborným spoločníkom na dovolenke, turistike, alebo pri..
29.90€28.41€ Bez DPH: 23.67€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)