Rottefella

Rottefella

Rottefella je nórska značka založená v roku 1927 a je lídrom vo výrobe viazaní pre bežecké a telemarkové lyžovanie, ako aj príslušenstva a doplnkov, napríklad bežeckých palíc a topánok. Značka je známa svojím inovatívnym dizajnom a kvalitnými výrobkami, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomohli zvyšovať výkon a zážitok z lyžovania svojich zákazníkov. Spoločnosť Rottefella má celosvetovú pôsobnosť s výrobkami predávanými na viacerých kontinentoch. Slogan značky je:

"Powering Nordic Passion”.

Spoločnosť je známa výrobou funkčných a estetických výrobkov so zameraním na kvalitu prevedenia výrobkov a ich vysokú životnosť. Viazania sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali a v prípade potreby nastavovali, čo umožňuje lyžiarom rýchlo a ľahko vojsť a zísť z lyží. Spoločnosť Rottefella je tiež známa svojím záväzkom k ekologickým výrobným procesom znižujúcim emisie uhlíka a používaním recyklovateľných materiálov.

Hlavnú zákaznícku základňu spoločnosti Rottefella tvoria bežeckí lyžiari a telemarkoví lyžiari, od začiatočníkov až po profesionálov. Značka sponzoruje množstvo tímov a športovcov v týchto disciplínach, vrátane nórskeho a švédskeho národného tímu v behu na lyžiach. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre značku Rottefella, si môžu byť istí kvalitou a spoľahlivosťou výrobkov Rottefella.

Filter

  • Cena
    € -

Viazanie ROTTEFELLA Performance Skate NIS, single pack

Viazanie ROTTEFELLA Performance Skate NIS, single pack  je dokonalé viazanie na Skate štýl ..
65.00€32.50€ Bez DPH: 27.08€

Viazanie ROTTEFELLA Performance Classic, single pack

Viazanie ROTTEFELLA Performance Classic, single pack je veľmi ľahké, výkonné viazanie NIS classic o..
65.00€32.50€ Bez DPH: 27.08€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)