Pieps

Pieps

Značka Pieps začína svoj výskum a vývoj v roku 1967. A už od roku 1972 sa zaoberala  bezpečnostným lavínovým vybavením Pieps GmbH sa nachádza v južnom Štajersku (Rakúsko). Je vybavená najmodernejšími technológiami a je známa svojím inovatívnym dizajnom. Všetky výrobky spĺňajú, často prekračujú, požiadavky noriem a sú tak ideálnymi pomocníkmi pre zodpovedné lyžiarov, skialpinistov, horolezcov a ostatných návštevníkov hôr. . Úlohou je bezpečnosť počas Vášho zimného dobrodružstva na horách už vyše 45 rokov odkedy sa venuje vývoju a výrobe lavínových vyhľadávačov. Svoje produkty poskytuje skoro po celom svete (Európa, Ázia, Kanada, Severná Amerika, Austrália).

Značka Pieps umožňuje maximálnu podporu v rôznych oblastiach použitia, všetky produkty zabezpečujú v praktickom použití s najnovšími technológiami kvalitu a spoľahlivosť. Pre čo najväčšiu bezpečnosť svojich zákazníkov Pieps poskytuje rôzne bezpečnostné produkty ako sú lavínové vyhľadávače, lavínové sondy, lopaty, lekárničky, batohy aj s vzduchovým vankúšom a doplnky.


Mladý team Pieps kladie dôraz na spojenie špičkových technológií a jednoduchosti použitia. Do vývoja je tiež zapojený team horských vodcov.

 

 

 

Filter

  • Cena
    € -
  • Farba
    0
    0

Lavínový batoh JETFORCE BT Pack 25l sky blue M/L (57cm)

Lavínový batoh JETFORCE BT Pack 25l sky blue M/L (57cm) je prepracovaný najnovší lavínový batoh z ..
1,220.00€1,098.00€ Bez DPH: 915.00€

Lavínový batoh JETFORCE BT Pack 25l black M/L (57cm)

Lavínový batoh JETFORCE BT Pack 25l black M/L (57cm) je prepracovaný najnovší lavínový batoh z pro..
1,220.00€1,098.00€ Bez DPH: 915.00€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)